درباره ما

شرکت مهندسی سنگین کار صنعت

شرکت مهندسی سنگین کار صنعت از سال 1354 با نام شرکت استابیل واقع در جاده مخصوص تهران -کرج با مدیریت آقای مهندس سنگینی آذر تاسیس و در زمینه ساخت جرثقیل های سقفی و سازه های فلزی آغاز بکار کرد. این شرکت از سال 1363 با تغییر نام به شرکت سنگین کار فعالیت خود را ادامه داد و از سال 1369 شروع به طراحی و ساخت خودروهای آتش نشانی نمود.در سال 1378 با نام شرکت مهندسی سنگین کار صنعت به سبب پیشرفت و توسعه علمی، فنی و انسانی آغازگر تحولات شگرفی در صنعت آتش نشانی کشور گردید. شرکت مهندسی سنگین کار صنعت با فعالیت در زمینه طراحی، ساخت و نصب تجهیزات آتش نشانی و امداد ونجات بر روی انواع شاسی متناسب با امر آتش نشانی و امداد ونجات و اجرای طرح های نوین و با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا برای اولین بار در ایران موفق به ساخت خودرو پیشرفته آتش نشانی کفپاش باند استاندارد فرودگاهی گردید.این شرکت با پیشرفت و توسعه از یک واحد کارگاهی به سه واحد و به کارگیری بالغ بر 300 نفر پرسنل بطور مستقیم در زمینه ساخت خودروهای آتش نشانی فرودگاهی و پالایشگاهی، شهری، تریلر پمپ، خودروهای پیشرو امداد ونجات و همچنین پمپ های آتش نشانی اشتغال زایی نموده و این صنعت را در کشور بومی نمود و موجبات عدم خروج مبالغ زیادی ارز به خارج از کشور را فراهم کرده است.

تولیدات شرکت مهندسی سنگین کار صنعت از سوی بازرسان داخلی و خارجی سازمان فرودگاهی کشور، وزارت نفت و وزارت کشور (سازمان شهرداریها و دهیاریها) و … مورد بازرسی و تایید قرار گرفته و ارتقاء کیفیت و رضایت مشتریان همواره جزء اهداف اصلی شرکت می باشد.

این شرکت اهداف خود را با اعتماد بر اینکه مردم ایران لایق بهترین ها هستند، پایه گذاری نموده و با توجه به اینکه شرکت سنگین کار صنعت همواره مشتری مدار بوده و ارائه محصولات با کیفیت را حق مشتری خود می داند، استفاده از دانش و علوم دانشگاهی و تجربه 40 ساله و فن آوری روز و به کارگیری آن را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.


کارخانه ها

کارگاه شماره 1: تهران کل مساحت 12000 متر مربع متر، سالن تولید 5000 مترمربع متر

Factory 2

کارگاه شماره 2 : شهرک صنعتی هشتگرد کل مساحت 7000 مترمربع. متر، تولید سالن 3000 متر مربع متر

Industrial company

کارگاه شماره 3 : منطقه ویژه اقتصادی پیام کرج کل مساحت 2600 متر مربع متر، سالن تولید 2400 مترمربع متر

نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش شرکت ماگیروس آلمان و دونگس آلمان

 

نمایندگی شرکت ماگیروس

نمایندگی شرکت دونگس

 

کنترل کیفیت

به منظور ارتقاء سطح کیفی محصولات در بازار رقابت نیاز به کنترل مداوم محصولات می باشد. به همین منظور، این شرکت جهت ارتقاء محصولات خود در سطوح مختلف تولید اقدام به کنترل تولیدات خود نموده است. واحد های کنترل کیفی سنگین کار صنعت شامل: تست های عملکردی پمپ، رنگ آمیزی خودرو وسیستم لوله کشی و بازرسی تست های غیر مخرب در حین تولید می باشد که توسط افراد آموزش دیده و مجرب در مراحل مختلف تولید و براساس برنامه های مدون تست و بازرسی جوش هایی که توسط جوشکارهای کد دار به اجراء گذاشته می شود.


گواهینامه ها

شرکت سنگین کار صنعت ، همواره نظارت بر کیفیت و ارتقاء سطح کیفی محصولات خویش را در راس امور قرار داده و در راه رسیدن به اهداف خویش با کسب استاندارد ها و گواهینامه های مختلف بین المللی سعی در بروز رسانی روش های مدیریت و کنترل کیفیت دارد .

 

وزارت صنایع و معادن ایران

پروانه بهره برداری وزارت صنعت، معدن و تجارت

پروانه کاربرد علامت استاندارد تشویقی خودروهای آتش نشانی و امداد ونجات

پروانه کاربرد علامت استاندارد پمپ های آتش نشانی 2000، 3000، 6000، 6500 لیتر


 

جهت دریافت کاتالوگ جدید محصولات شرکت سنگین کار صنعت کلیک کنید